Zklamání vs. překvapení za rok 2017

29. prosince 2017 v 15:39 | Tánička
Milí knihofilové,
Určitě i vy jste za tenhle rok potkaly knihy, kde jste jásaly překvapením, ale také naopak kdy jste byli zděšeni a přímo zklamáni. Dneska bych vám chtěla představit můj seznam zklamání, ale zároveň i překvapení. Schválně kde se najdete i vy?

PŘEKVAPENÍ

1. Legenda
- Nějak jsem neočekávala, že mě tahle knížka nějak zaujme. Půjčila jsem si jí z knihovny a nějak nečekala něco jako WOW?!? Proto jsem asi taky byla tak překvapená a tak se mi líbila.

2. Bez šance
- Další půjčená knížka o které jsem moc toho neslyšela, ale věřte nebo ne bylo to úžasné taky si myslím, že jsem napsala i docela dojatou recenzi tak na ni mrkněte.

3. Po zemi bloudím dál
- Po zemi bloudím dál mě překvapila jak autorka dokázala o takovém docela by se řeklo nezajímavém tématu napsat skvěle podjatou knihu. Mají ještě vyjít další dva díly které by doplňovali trilogii tak se můžeme nechat překvapit.

4. After - polibek
- Kniha nic moc, jak všichni říkají to samý. Pár se pořád hádá a ona si myslí, že jí podvádí a pak zase ne a tak dále. Ale ten konec to si normálně musíte přečíst na konci vše dávalo smysl, bylo to úžasný. Kniha jako samotná nebyla o ničem i přesto, že měla 400 stran, ale konec byl skvěléj.

ZKLAMÁNÍ

1. Hvězdy nám nepřály
- Asi jsem hodně očekávala od nejznámějšího díla Johna Greena, protože všude bylo tak docela vychvalováno. A proto mě tak jednoznačně zklamalo.

2. Proč? 13x proto
- O téhle knize se nemluvilo jen u nás ve světě lidí kteří rádi čtou, ale i když jsem šla po ulici zaslechla jsem slova jako 13 reasons why a Hanna, asi to je kvůli velice známému seriálu, který byl natočen právě podle téhle knížky od Netflixu. No a já taky asi moc toho čekala, vlastně takhle to je skoro všude moc doufáš a pak tě to zklame a není to jen u knih.

3. Město z kostí
- Je víceméně docela velká serie knih, která se zaobírá nějakých chytačů stínů. 4ekala jsem víc, ale i přesto musím říct, že jsem podle hodně mizerných recenzí pochopila, že tohle je ten nejhorší díl ze všech 10 nebo kolika dílů. Proto i přesto bych chtěla až zajdu do knihovny si půjčit i dvojku.

4. Kruh
- Kruh byla asi jediná kniha, která mě nezklamala z cizího mínění. Protože jsem dřív než knihu dočetla snažila nic nečíst ani o téhle knize poslouchat, ale i přesto mě zklamala. Podle anotace knížka byla úžasná čekala jsem, že v tom bude něco,… prostě něco. Ale mohu říct nebylo to špatný, ale pod moje očekávání, málo akce, žádná vlastně akce. Jen takový vyprávění z přítomnosti. Což mě hodně mrzelo.

Jak jste na to vy? Jinak mějte se fanfárově…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 29. prosince 2017 v 15:55 | Reagovat

Jéé, to je originální a povedený námět na článek. :) To jsem ještě nikde neviděl. :-)

2 Tánička Tánička | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 20:23 | Reagovat

[1]: Děkuji, ale že bych to nějak vymýšlela myslím si, že jsem to už někdy vydělala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama