Haul book #4

25. září 2017 v 18:00 | Tánička |  Book Haul
Přijela jsem z Plzně ze zápasu a abych nepřivezla jen sama sebe tak jsem sestře koupila už dlouho žádanou knížku "všem klukům, které jsem milovala". Jo, a jsem docela i sama spokojená že jsem si (segře) jí koupila, protože si jí teď alespoň můžu podepsat od autorky, která bude na humbooku.


Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala - na rozloučenou. Lara žádnému klukovi nedala najevo, že se do něj zamilovala. Místo toho mu napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem svým pocitům, které před světem - a hlavně přímo před adresáty - pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.

Teda mě se ze všeho nejvíc líbí obálka, která je témněř okouzlující a ty dopisy, četla jsem jich pár abych nepředbíhala od textu až jí začnu oficiálně číst, ale i tak jsem strašně nedočkavá. Ale na mě je tich dopisů tak docela málo.

Kdyby jste se zajímali o cenu tak na srovnáme.cz si shlídněte kde jí můžete najít nejlevněji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád/a citáty?

ano 83.3% (10)
ne 16.7% (2)

Komentáře

1 Ady Ady | Web | 25. září 2017 v 22:28 | Reagovat

Tuto knížku si chci přečíst už strašně dlouho, ale zatím ji stále nemůžu nikde sehnat. Každopádně taky mám v plánu jet na Humbook, tak si ji snad koupím alespoň tam, abych si ji mohla nechat podepsat! :3

2 Tánička Tánička | Web | 25. září 2017 v 22:32 | Reagovat

[1]: Zvláštní v kraji máme jediné jedno knihkupectvý které stojí za to tam jít s tam tu knihu měli ani jsem tam nemusela chodit dvakrát. Ale pokud to můžu poradit tak i na internetu se dá objednat, ale to já dělám ve chvíli beznaděje, protože nechci platit poštovné navíc :-D

3 Fredy Kruger Fredy Kruger | 27. září 2017 v 23:01 | Reagovat

" Pokud si chcete přečísti
dobrou věc, - mohu vás ujistit :
čtěte ,, Sto dvacet dní  Sodomy ,, !

... řeknu vám, že je to ohromný !!
( Napsal to  markýz  de Sade )

... seženete to všade !
( rovněž i v ,,Levné knize,, )
... Jann Pycza  nehty si hryže
a knížku tuto čte pod dekou,
svítíce  na  ní  si baterkou !

... když matka  tam do jizby nazírá,
hoch hluboké chrápání  předstírá !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama