.

Your dream trevl destination #18

22. července 2017 v 8:30 | Tánička |  31 days blog challenge
Asi dva měsíce zpátky bych nevěděla co napsat ale teď poslední dobou se zajímám o to co bych za státy a města chtěla navštívit. A tak vám tady vypíši vše co bych chtěla navštívit.

Nizozemsko, Amsterdam
(Anny Frankové dům, Koncertní budova Concertgebouw, Van Goh museum....)


Většina měst a států které chci navštívit, jejich vášeň k nim mi povětšinou poskytla daná kniha a tentokrát jak asi většina lidí ví je to deník Anny Frankové. A když jsem zjistila že dům Anny je ve Amstrdamu okamžitě jsem chtěla ject se tam podívat, a taky se zajímala víc co bych mohla navštívit.

Itálie,
Florencie
Řím
(Koloseum, Pote Vacchio, Santa Maria del Fiore, Křtitelnice, Zahrady Bobali, Palác Pitti)


Stoprocentně bych chtěla navštívit Řím a koloseum, ale ještě víc bych chtěla navštívit Florencii a jako Amserdam tak i Florencii mi přivanula kniha a to Láska & Gelato, nejen že se mi chce jet a podívat na všechny ty velkolepé stavby ale také bych se dokonce chtěla naučit Italsky není to možné?!?! Jak mi kniha postačí pro ctít se naučit mluvit jinou řečí... Navštívila bych Ponte Vacchio to je starý most a v překladu je to taky starý most není to úžasné...

Anglie, Londýn
(Big Ben, Londýnský kolo, Tower Bridge,...)


Nvím jak jsem si oblíbila Londýn ale asi jako spousta lidí, asi před dvěma rokama to byl můj nesplnitý sen a chtěla jsem šíleně ject do Londýna, sice pořád je to nesplněný sen ale neprahnu tolik o splnění jako minulá léta.


USA,
New York
Rio de Janeiro


Snad každý by chtěl letět do USA snad každý by chtěl navštívit New York, a tak já tedy taky.


Ano mám spoustu dalších měst které bych chtěla navštívit celý svět bych chtěla navštívit ale to jsou takový nejzásadnější kousky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš ?

ano 100% (17)
ne 0% (0)
chci 0% (0)
začínám 0% (0)
trošku 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama