.

something you love #19

24. července 2017 v 11:39 | Tánička |  31 days blog challenge
Asi je zvlášní že už třetí článek vydávám ze stéjné rubriky ale chtěla bych to dodělat a taky nemám nápady. K tadytomu tématu jsem si vymyslela že vám sepíši vše co miluji.

1.Knihy
Úplně ze všeho nejvíce mám ráda knihy a asivšichni už to víte. Knihy mám ráda už pěkně dlouho ale dřív jako menší jsem četla jenom humoristické romány a nic co by pro mne teď bylo něco jako hodnotná kniha. Ale když jsem začala číst něco víc začala jsem o tom taky psát.


2.Volejbal
Volejbal dělám šestým rokem, posledně mě to šíleně nudilo a taky jsem uvažovala o tom že bych z klubu odešla ale tenhle výkend jsem šla podávat balony a zase jsem se zasnila do tadytoho sportu.


3.Jíst
Miluji jídlo je to jedno z toho co jsem měla sem potřebu napsat. Sice nevypadám nějak silně ale žeru fakt hodně (asi to vyběhám potom na tom volejbale). Jsem schopná sníst toho hodně ale ne na jedno posezení vždy musím dělat přestávky asi taky proto jsem jakdy živ nedojedla oběd, a musela ho dojídat až hodinu potom.


4.Blogování
Jako všechny blogerky tak i já miluji psát, ale ještě víc se mi líbí vaše odezva to jak nádherně dokážete potěšit.


5.Kreslení
Nejsem nějaký velký talent ale ráda si jen tak zamaluji, když jsem byla menší brala jsem to jako že jednou až budu velká budu umělkyně, teď to beru jako jeden z nespočtu mých koníčků.


6.svoji sestru
A poslední osobu kterou miluji nadevše je moje sestra.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš ?

ano 100% (17)
ne 0% (0)
chci 0% (0)
začínám 0% (0)
trošku 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama