dětské čtení

2. června 2017 v 22:25 | Tánička
Tenhle článek už mám několik týdnů předepsaný ale hezky se to hodí na MDD

1)Od 12 jsem přešla na knihy pro starší.
Moje první taková dá se říct dospělá kniha byla Papírová města od Johna Greena která mě pro takvé čtení nadchla a v zápětí jsem dočetla školu dobra a zla

2)Když jsem byla mladší tak jsem taky četla a dělala spoustu zajímavých věcí které bych vám chtěla říct a ukázat knihy které byly pro mě nějak zajímaví.
Dospělých knih těch který znáte jsem moc nepřečetla to je taky paradox tady toho blogu když dostpělých knih jsem přečetla jenom 4 a 2 čtu.
Jinak jsem četla knihy od Jamese Pattersona ale od něj jenom knihy pro mládež proto taky moje knihovnička vypadá takhle.


Ale ani moc dětských knih nemám nějak jsem je nekupovala a chodila do knihovny kde jsem se je půjčovala proto taky můžete na databázeknih pozorovat to že tam mám spoustu napsaných přečtených knih pro děti.

3)Taky jsem sbírala jako malá letáčky od albatrosu které nám jako dětem rozdávalive škole a odtamtud jsem taky se inspirovala co budu číst, které mám doteď doma.


4)Možná jste si všimly a možná ne že v mé knihovničce v té horší půlce mám taky knížky které normální Čech nepřečte a to Ukrajinské a Ruské knihy je to z důvodu že moje mamka je Ukrajinka a když jsme byli menší se sestrou předčítala je nám a pak jsem je taky uměla číst taky i sama.

Teď nevím jestli bych to dokázala si ano ale zabralo by mi to spoustu času čtu po písmenech takže ne nijak plynule už jsme se to odnaučila uměla jsem když mi bylo 5 nebo tak něco takový předškolní věk možná bych to nějak pře chroustala ale dalo by mi to zabrat.

Napište jestli chcete nějaký článek jenom o tady tich knihách.


Zrovna ta série tu mi kupovala teta a já jsem jí četla a jelikož k babičce jezdíme na 2 měsíce prázdnin tak mi jí dokonce posílaly domů má strašně krásné ilustrace a mapy.

5)Zrovna tady ta kniha kterou teď vidíte(Wilma detektivka ta první) se k ní váže pěkný příběh a jde o to že jsem jí viděla v těch letáčkách a strašně se mi zalíbila a tak jsem poprosila mamku aby mi jí koupila.

Přišli jsme tedy do takového dá se říct soukromého knihkupectví a ta paní se ptá chcete tuhle knihu nebo tu druhou protože byl tam 1 a 2 díl co já neudělám protože tenhle se mi líbil víc a taky jsem ho viděla v letáčkách vzala jsem si 2 díl a jedničku jsem si před rokem půjčila v knihovně.


Zkušebna rodičů ( to je ta druhá ta červená knížka) je moje poslední dětská kniha líbil se mi ten přední obrázek a dostala jsem ho k těmhle vánocům.

Jmenuji se Stilton, Geronimo Stilton (3.) jsem přečetla všechny díly i u jeho sestry které na to jakoby navazovaly a mám k ní taky vtipnou historku.

Tu knihu jsem dostala na táboře asi za to že jsem tam přežila a teď si vychutnejte knížku jenže chtěla jsem se tam cítit dospěle jakoby hele já si vyberu tu nejdospělejší knihu co tam je a vybrala jsem si nějakou která vypadala strašně drsně jenže když jsem si přečetla první odstavec zjistila jsem že mluví o smrti a natolik jsem nebyla vyzrálá že tak se mi ta kniha zhnusila že jsem prosila jednu kámošku která si pak se mnou tu knihu vyměnila dokonce jsem jí už měla s věnováním takže ta holka si to musela nechat přebělítkovat a nechat napsat něco jiného a tady věnování nebylo tak jsem si ho nechala udělat a šla.


A k tí další nic nemám.


Tuhle knížku mám tak trochu odbouchanou díky mojí sestře která si knih neváží a hází s nimi.

Dostala jsem jí od rodičů a jsem strašně za ní ráda nechci tady nic připisovat jestli si chcete vyslechnout názor na ní tak jděte na mojí databázeknih.


Druhou knihu mám ještě jednou jenže ji teď nemůžu najít mám jí v novější verzi.
6)Nemám protože ty věnování máte v článku 5) takže tak a 7) zadáváte jenom vy

A to je vše jinak mějte se krásně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš ?

ano 94.4% (17)
ne 0% (0)
chci 5.6% (1)
začínám 0% (0)
trošku 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama