.

Your special memory #7

22. května 2017 v 22:12 | Tánička |  31 days blog challenge
Moje nějak speciální vzpomínka, jednou jsem chtěla na tenhle blog psát moje příběhy co se mi staly ale potom mi to přišlo takový nic moc ale i přesto jednu najít můžete a to je citáty a story s klukem v autubuse ale fakt super vzpomínka.
Mám nápad řeknu vám moji teď nejbližší vzpomínku.

V neděli jsem se s kámoškou vydali na vítel do našeho krajského města které autem je nedaleko ale autubusem tak trošku dál.
Když jsme dokázali říct řidičovi kam jedeme a jakou jízdenku chceme nastaly potíže a to že jsme měli naplánovaný že půjdem do nákupního obchodu a tam zamíříme do knihkupectví a problém nastal v tom že jsem z terminálu nevěděly kam jít.
Myslela jsem si že to zvládnu ale ne musela jsem volat mamce aby mě informovala o tom kde to je.
K tomu jsme byly od terminálu už strašně daleko protože jsem si myslela že vím kam jdeme.
Když jsme po snažení podle navigování mí matky dorazily tam kam jsme chtěly a podívali jsem se tam co jsme chtěly vydala jsem se kámošce ukázat místní knihovnu která byla velkolepá, jenže po několika metrech procházky jsem zjistila že vlastně v neděli mají zavříno řekli jsem si tedy že za několik metrů je globus a jdem ho prohlídnout.
Jenže když jsme došly na konec ulice zjistila jsem že z auta to bylo míň než jsem si myslela a globus byl ještě nekoil metrů před námi a tak jsme zjistily že vůbec do globusu nechceme otočlily jsem to a šli k vánočnímu domu a odtamtud jsem šli jinou cestou zpátky k centru města.
Nejlepší pointa je vtom že si spočítejte kolik času jsme si mohly ušetřit kdyby jsme přemýšlely a nešly někam zbytečně ale jinak to byl skvělí výlet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama