.

#sknihouspolecne 2

14. května 2017 v 13:45 | Tánička
Můj knihoden začíná tím že se vzbudím a jako první si vezmu do ruky knihu jelikož mám ještě oči ospalé tak si je protírám protože se mi písmena mlží před očima a pokud ani tohle nepomůže jdu si je propláchnout.
Jako vždycky zaspím o takových 5 minut jenže pro mě pět minut je jako pro lidi co stávají o hodinu předem půl hodina, protože já pak mám jenom 10 minut než vyjdu z baráku.


Knihu vždy beru sebou do školy kde si čtu o přestávkách ale většinou o hodinách kdy už mám dodělané cvičení co jsme měli za úkol.
Pak jdu na oběd (do jídelny) a na autobus a jelikož tam čekám takových 20 minut tak se tam někam postavím protože na lavičkách sedí senioři a alkoholici a čtu si když přijede autobus knihu sklidím aby na mě kdekdo neukazoval nebo nesebral jeden z malých děcek knihu, když si sednu řídko vyndám knihu a čtu si protože malý děti začnou křičet a běhat po celým MHD a není klid to většinou koukám z okna.
Když dojedu domů většinou si čtu a přitom na přeskáčku uklízím byt a připravuji se na trénink a sama sebe při tom přemlouvám že jít musím ale většinou to dopadne že stejnak simuluji a zůstávám doma v posteli z knihou v ruce a tak i skončí můj den nikdy jsem sice neusnula v knize to já nedokážu ale chodím spát kolem půlnoci protože si ještě čtu.

Nejvíc knihy čtu o prázdninách, víkendech a o volných dnech když je čas.
Tenhle rok jsem nestihla přijít na svět knih ale příští rok to mám už domluvené z mamkou takže určitě dorazím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš ?

ano 100% (17)
ne 0% (0)
chci 0% (0)
začínám 0% (0)
trošku 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama