citáty a story s klukem v autobuse

30. dubna 2017 v 16:02 | Tánička
Citáty jsem až teď začala vnímat jako otevřenou věc kolem mě.
Do teď jsem citáty nenáviděla asi to bude tím že ve škole nás učily spoustu básniček a pak jako normálnímu člověku vám to už bude lézt krkem ale znala jsem jen pár dětských autorů jako např. Jiří Žáček, Ondřej Sekora či Pavel Cmíral jiný jsem neznala ale ani nepotřebovala znát nezajímali mě.
Až do jednoho osudného dne kdy jsem jela autobusem domů z Prahy kde jsem byla u tety na víkend vedle mě seděl krásný 16 letý kluk nepromluvila jsem s nim ani slovo jenom když jsem vycházela tak se mě zeptal "ty vystupuješ?" a co udělám já místo toho abych nějak dá se říct zapůsobila jsem jenom řekla MMMM....
Skvělý no ale když tak jmenoval se Albert nebo A.... prostě něco na A chodil do 1.C (do prváku) a byl na návštěvě u své matky a vystupoval v Chebu.
Ptáte se jak tohle všechno vím když jsem s nim nepromluvila ani slovo víte já jsem takový tajný agent vše dokážu vyčíst a asi každý, měl sebou sešity fyziky a měl na nich jméno, třídu.¨
Jak jsem poznala že byl u svojí matky nenápadně jsem mu někdy koukla do mobilu a psal svojí matce děkovací SMS a jak vím že vystupoval v do Chebu protože jsem vystoupila na předposlední zastávce a ten autobus jel jenom do Chebu dál.
Ale jak tohle všechno souvisí z citáty no asi znáte Papírová města od Johna Greena hodně se tam řešil Walt Whitman, něco jsem si o něm přečetla byl to novinář, básník a spisovatel zejména se tam řešila jeho básnická sbírka stébla trávy.
No a v ten moment se mi začaly líbit jeho citáty btw můj nejmilejší je "Ani já, ani nikdo jiný nemůže jít tou cestou za tebe. Musíš po ní jít sám.
Protože přesně to mi od jak živa říkala moje matka ale přebrala to posvém ale v celku to zní stejně.
V ten den jsem se začala zajímat o mnoho jiných básníků jako např. Jan Werich, Antoine de Saint-Exupéry, Oscar Wilde a tak dále a tak teď miluju citáty ze všeho nejvíc a proč? dávají mi naději že vše je v mích rukách, že můžu vše změnit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád/a citáty?

ano 83.3% (10)
ne 16.7% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama