.

Leden 2017

Chybný krok ....

26. ledna 2017 v 18:57 | Tánička |  téma týdne
Chybný krok můžete udělat při čemkoli ve škole, v práci, ve vztahu prostě v čemkoli ale jak velkou chybu jsme udělali ??
To se můžeme jen domnívat.
Každý má jiný pohled na chyby někdo jako chybu považuje 5 ve škole někomu to přijde normální, jsme prostě každý jiný.
Někdy si sama kladu otázky proč vlastně děláme my lidi chyby jaká je příčina ano vím že to je naší nepozorností ale proč jsme tak nepozorní a dokážeme udělat osudovou chybu asi jsem ještě osudovou chybu neudělala vždyť žiju teprve, 12 let, ale zamýšlím se nad tím jaká taková osudová chyba může být ??
Co je vlastně osudová chyba : vyhození z práce, nedokončení maturity, jít do basy ale pořád tyto chyby jdou vyřešit jsem optimistka myslím že když člověk chce něco dokázat něco zlepšit něco napravit tak udělá cokoli ale jen musí chtít.
I když uděláte tu největší chybu ve svým životě dá se napravit a postupem času budete na to vzpomínat a možná se budete smát co jste to vlastně udělali a jak hloupý jste vlastně byly.
Když takhle přemýšlím moje osudová chyba se stala v přátelích, jsem člověk který je strašně hodný a nedokážu jen tak říct ne hodně nad tím ne přemýšlím a toho moji ex přátelé hodně využívali ale 1 malá rada do života nikdy ale nikdy se nenechte využívat pak to zajde do takový fáze že když jim řeknete jednou ne vaše přátelství se rozpadá to je vše.